تفسیر سیاسی روز !!!

در پی اعلام سازمان هواشناسی مبنی بر احتمال بروز سیل در استان های جنوبی کشور از جمله هرمزگان بنزین سهمیه بندی شد !!!

هم اینک در اقصی نقاط میهن عزیزمان تاثیر بنزین بر سایر قیمت ها به بحث سیاسی روز تیدیل شده است !!! ما نیز در نظر داریم در مورد این مورد!!! نظرات خود را ابراز و ابراز وجود نماییم !!!

۱- با توجه به اینکه راننده های محترم که تاکنون مسافرکشی می کرده اند اکنون با ۳ لیتر بنزین حتی نمی توانند همسرشان را تا محل اداره برسانند و مجبورنددر خانه بنشینند بی شک شاهد افزایش چشم گیر قیمت مسکن و اجار خانه خواهیم بود !!! نکته جالب توجه این است که قیمت خانه و اجاره خانه و زمین و سیمان سفید و ... در ایران مستقل از هر قیمتی افزایش می یابد و نیازی به بهانه ندارد!!!

۲-از آنجا که این راننده ها در خانه اند و نیازی به تلفن همراه ندارند احتمالا شاهد کاهش قیمت سیم کارت و گوشی خواهیم بود ولی قیمت خط تلفن ثابت رو به افزایش خواهد نهاد !!! این در حالی است که اگر این افراد اوقات فراغت خود را به اس ام اس بازی بگذرانند بی شک عواقب وخیمی را در فیش تلفن آنها به همراه خواهد داشت که باعث مجادلات خانوادگی خواهد شد که ممکن است تا مرز طلاق پیش رود !!!

۳- نیروی انتظامی تهران بزرگ اعلام کرد که احتمالا با توجه به مجادلات خانوادگی قریب الوقوع خیابان های منتهی به محضر های ثبت طلاق یک طرفه خواهد شد !!!

۴-بی شک ایجاد مراکز ثبت طلاق سیار می تواند به حل این مشکل کمک نماید !!!

۵- پیش بینی می شود که قیمت سیم کارت های ایرانسل همینطوری الکی گران شود !!!

۶- افزایش قیمت بنزین قاعدتا باید با کاهش قیمت اتومبیل همراه باشد که چنین چیزی هنوز در ایران رسم نیست !!!

۷-احتمالا جهت جلوگیری از رفت و آمد اساتید که هزینه زیادی برای آنها در بر خواهد داشت کلاس های دانشگاه به صورت فشرده و ۴ ساعته برگزار گردد!!!

۸- با توجه به افزایش کرایه آژانس و اینکه کسانی که قصد ازدواج دارند نمی توانند به خانه های متعدد جهت خواستگاری و ابراز عشق سر بزنند احتمالا شاهد افزایش مهریه خواهیم بود !!! امید است این امر به خلوت شدن محضر های ثبت طلاق کمک نماید !!!

۹- آقا از الان گفته باشم !!! ویزیت پزشکا گرون میشه ها !!! چونه هم نباشه !!!

۱۰- با توجه به اینکه با افزایش هزینه ویزیت پزشکان محترم باید مگس بپرانند.قیمت انواع مگس کش دستی افزایش و قیمت تارو مار و انواع مختلف حشره کش های شیمیایی به دلیل  عملکرد سریع کاهش خواهد یافت !!! قیمت انواع روزنامه ها نیز به دلیل اضافه شدن ۶ جدول به آنها افزایش خواهد یافت !!!

فعلا اینا باشه تا بعد دوباره اگه پیش بینی دیگه ای داشتم می ذارم تو پست بعد !!! راستی شماها هم می تونین پیش بینی هاتونو بگین تا با اسم خودتون ثبت بشه تو پست بعد !!!

هر کی درست پیش بینی کرد یه لیتر بنزین جایزه داره !!!

/ 0 نظر / 5 بازدید