(((www.s@l@m @lekom v@ kh@steh n@b@shid.com)))<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

امروز میخوام در مورد گزارشگر عزیزمون آقای فردوسی پور صحبت کنم که این روزا هم بازار کاریش هم خیلی داغه،ولی خودمونیم آدم خیلی موزی هستش برنامه 90 رو که 90 دقیقه زمان داره تا 300 دقیقه طولش میده. گزارش این گزارشگر در بازی دوتیم منچستر یونایتد و آرسنال که به این صورت بود.

 

حالا با سوت داور بازی شروع میشه ، این بازیکن رو که در تصویر مشاهده می کنید و شماره 7 به تن داره دیوید بکام هستش و بازیکن تند و تیزیه و به همین خاطر پدرش به او میگه دیوید سی جی 125 ومادرش به او میگه دیوید بلا و همسرش اون رو خیلی دوست داره و در همه بازیهای دیوید به او کیکی  رو که مادرش پخته رو میاره و به دیوید میده تا او بخوره و وقتی دیوید داره در هنگام بین دو نیمه اون کیکا رو میخوره زنش دست رو سر دیوید میکشه و به اون میگه بخور عزیزه من بخور ،انگار که داره به بز غذا میده .پسره دیوید هم اون رو خیلی دوست داره و به اون میگه بابا دیوید قهرمان.و در کل خانواده رومانتیکی هستند و از قیافه دیوید بکام این موضوع رو به راحتی میشه فهمید.

 

- - بله،بله

از اتاق فرمان به من میگن که بازی نیو کاسل و بلکبرن با نتیجه 2-2 به نفع داور به پایان رسیده اگه نیوکاسل می باخت آرسنال شانس بیشتری برای قهرمانی داشت و اگه می برد آرسنال باید از جام قهرمانی خدا حافظی میکرد.و بلکبرن با این مساوی حذف می شه.

 

با این تفاسیر بریم به سراغ ادامه بازی

حالا سیسه رو ببینید که پشت ضربه آزاد ایستاده تا ضربش رو بزنه.اون گفته که آدم با غیرتی هستم

و تا الان که حدود ده ساله ازدواج کرده هنوز بچه نداره و تو رسانه های جمعی گفته که چون زنش ناموسشه هیچوقت با همسرش عملیات جنسی رو انجام نداده اما زنش  حرف اون رو رد کرده و گفته که سیسه خواجه هستش و حرفای سیسه رو در مورده بچه دار نشدنش تکذیب کرده.

----------------

15 دقیقه بعد؛

----------------

 توی دروازه ،گل برای مایکل اوون و آرسنال.اصلاً مشخص بود که اون تو این بازی گل میزنه و به خاطر همین بازی خوبش مربی تیم بایر مونیخ از او خواسته تا به این تیم بیاد ولی خود مایکل این پیشنهاد رو رد کرده و گفته که ی تار موی گندیده دخترای انگلیسی رو به صد تا دختر خوشگل آلمانی نمیدم.

 

و به همین خاطر در سایت شوت دات کام آلمان در یک تیتر بزرگ فاش شد که دوست دختر مایکل اوون یک دختر سنگاپوری است که از گردن به پایین فلج و یکی از چشماش رو هم شیر بلعیده و فقط یک چشم داره که اون هم به خاطر 67 ساله بودن، دختره آب مروارید گرفته و هیچ جایی رو نمیتونه ببینه. لابد می پرسید این دو از چه طریقی با هم دوست شدن ،باید بگم که این دو از طریق چت با هم دوست شدن و هر شب دو ساعت با هم چت میکنن امیدواریم هر دو خو شبخت بشن.

 

- - بله

حالا سوت پایان بازی به صدا در میاد و تیم منچستر با نتیجه 2 بر 1 پیروز میدان میشه.

 

با تشکر که بیننده این بازی بودید شما رو به خدای بزرگ و منان می سپارم.

                                               

                                           نویسنده:

                                  (( مصطفی اکس پی)) 

/ 0 نظر / 2 بازدید