حرف من همان امضای من است

این هفته داشتم رو این جمله کار میکردم:

همیشه حرفی رو بزن که بتونی بنویسیش و چیزی رو بنویس که بتونی امضاش کنی.

خیلی سخت بود ولی خودمونیم هرکی تو این هفته از من حرف میشنید به نوعی داشت امضاء می گرفت و کلی حال می کرد. در کل برام خیلی سخت بود چون در جهان سوم وقتی شما تصمیم به ایجاد ثبات می گیرید به شدت ضرباتی سنگینی از بی ثباتی های که یک موضوع ثابت هستش می خورید چون خیلی ها نونشون از همین بی ثباتی ها در میاد.

یادم میاد چند وقت پیش یکی از دوستام بهم گفت بیا طلا یا ارز بخریم بعد که گرون شد بفروشیم که به شدت باهاش برخورد کردم و دلیل مخالفتم رو عدم تمایل به احتکار و گرونفروشی اعلام کردم چون تو زندگی مهم این نیست که پولدارتر یا صاحب مقامتر یا ... بشم بلکه با ارزش تر شدن مهمترین چیزه و از طرفی خیلی خوب می دونم که همیشه در یک کار خطا اولین کسی که ضربه می بینه ژن انسان هستش که با انتقالش به نسل های بعد ما تعداد بیشماری از زشتی ها رو به آیندگان هدیه میدیم و همینطور بالعکس.

بی ثباتیی تازه ای که داره آزارم میده اینه که تا چند وقت دیگه باید پول خرید 7000 یورو رو تهیه کنم ولی چون نرخ ارز نوساناتش بالاست نمی دونم این مقدار پولو الان تهیه کنم و احتکار کنم یا ی ماه دیگه که معلوم نیست چقدر گرون میشه.

ولی خوب همیشه لذت کار در پایان کار هستش و نباید جا خالی کنم و بقول یکی از دوستای آمریکاییم سخت ترین راه بهترین راه هستش.

من اینو انتخاب کردم که حرفام همون امضا هام باشن. بابا سخت تر از این دیگه چی میتونی پیدا کنی؟؟؟

/ 1 نظر / 3 بازدید
فهيمه

وبلاگ قشنگي داريد و متنهاي زيبا به من هم سر بزنيد greensky.persianblog.ir